O mnie

Cześć! Jestem Beata.
Fotografuję miłość.

Szukacie doświadczonego fotografa? Dobrze trafiliście – rozgośćcie się i czujcie jak u siebie! Jako fotograf pracuję od ponad 5 lat, zajmuję się głównie fotografią ślubną, rodzinną i kulinarną. Zajrzyjcie do zakładki portfolio oraz na bloga, gdzie możecie zapoznać się z moimi fotografiami.

Od ponad 3 lat pracuję jako fotograf kulinarny dostarczając restauracjom, hotelom i cateringom dietetycznym zdjęcia, które wykorzystywane są w social mediach i na stronach internetowych. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie marketingowe tworzę content zdjęciowy, który przyciąga wzrok i zachęca do zakupów.

Jeśli chcesz poprawić wizerunek Twojej firmy w Internecie dzięki profesjonalnym zdjęciom to zapraszam do kontaktu.

To Wy jesteście dla mnie najważniejsi!

Reżyserowane ujęcia? To nie dla mnie. Chciałabym, żebyście czuli się przy mnie bardzo swobodnie i komfortowo. Dlatego doradzam i służę pomocą na każdym etapie planowania ślubu. Będę wszędzie tam, gdzie tylko pojawi się okazja do sfotografowania Waszych wspomnień.

Poznaliście mnie już trochę, a ja też chciałabym Was poznać. Spotkajmy się na kawę, herbatę, albo spacer. Chętnie poznam Waszą historię i pomogę Wam napisać jej kolejny rozdział.

Najpiękniejszy zawód – fotograf ślubny