Sesja narzeczeńska w mieszkaniu

Czym jest sesja narzeczeńska? Na pewno dobrym i solidnym treningiem przed sesją ślubną. Dla kogo? No wiadomo, dla wszystkich par młodych, które chcą się sprawdzić przed aparatem. To też idealny moment, aby bliżej poznać swojego fotografa, nawiązać relację, która pozwoli Wam się poczuć pewniej i swobodniej podczas ślubu.

Miejsc w Krakowie na sesję narzeczeńską jest mnóstwo. Sesja narzeczeńska na krakowskim Kazimierzu, sesja narzeczeńska na Rynku Głównym Krakowie, na Wawelu czy też na jednym z Kopców. Możliwości wiele… natomiast Patka i Bogdan zdecydowali, że naszą sesję wykonamy z dala od innych, w domowym zaciszu, w którym będą się czuć swobodnie. Wybór doskonały! A dlaczego? Uniknęliśmy tłumów, a Patrycja i Bogdan skupili się wyłącznie na sobie. Zaparzyli ulubioną herbatę, włączyli dobrą muzyką. Tak, to jest recepta na udaną sesję ! Wybierzcie miejsce, w którym czujecie się swobodnie. Resztą zajmie się Wasz fotograf ślubny.

Ja, z Patrycją i Bogdanem spotykam się ponownie w tym roku, na ich ślubie w górach. I wiecie co? Już nie mogę się doczekać. Poznałam ich podczas sesji i wiem jaką są fajną parą. Jestem przekonana, że w październiku będę na ich ślubie FOTOGRAFOWAĆ MIŁOŚĆ.